Floorball – okrsková kola mladších a starších žáků

Autor: | Posted on: Listopad 21, 2018

V okrskovém kole florbalu jsme se umístili na 1. a 2. místě!

7. 11. 2018 se v Olomouci na ZŠ Heyrovského konalo okrskové kolo ve florbalu mladších žáků. Turnaje se zúčastnila čtyři družstva: domácí ZŠ Heyrovského, ZŠ Lutín, ZŠ Velký Týnec a naše škola. Na ZŠ Heyrovského jsme letos nikdo nestačili, ale náš tým s favorizovaným soupeřem uhrál nejlepší skóre 1:5. Ostatní soupeře vítězný tým porazil s nulou… Druhé místo jsme si zasloužili zejména díky dobře chytajícímu brankaři (Šimon Nykl) a díky zkušenostem a dobré rozehrávce (Martin Švček). Kluci pomalu získávají zkušenosti a tak se s mladšími žáky těšíme na další jarní turnaj RBP Street Hockey 2019.

8. 11. 2018 se ve Velkém Týnci utkali naši starší žáci s týmem ZŠ Řezníčkova a ZŠ Velký Týnec. Soupeři nekladli veký odpor a tak jsme zaslouženě vyhráli a postoupili do okresního kola, které se bude konat 29. 11. 2018 na ZŠ Heyrovského. Držte nám palce!