Přespolní běh Tršice

Autor: | Posted on: Říjen 10, 2018

Slavili jsme úspěchy v tradičním přespolním běhu v Tršicích.

Dne 8.10. 2018 se žáci naší školy zúčastnili přespolního běhu v Tršicích. Soutěžilo se ve třech kategoriích rozdělených na chlapce a dívky. Délka trati začínala na 750m pro nejmladší děvčata až po 2000m pro nejstarší kluky. Všichni žáci ze sebe vydali maximum, za což jim patří veliká pochvala. Bohužel místa na bedně jsou vždy jen pro 3 nejlepší a těmi byli: Antonín Kříž, který exceloval v kategorii nejmladších kluků a vyběhl si 1. místo., David Vlček, který na trase 1500m také vybojoval 1. místo a Nicolas Tamborský, který se umístil na nejdelší trati 2000m na 3. místě.
Z holek se nejlépe umístila Denisa Bartošková, která obsadila 2. místo. Dalším holkám Kateřině Maňákové, jako nemladší účastnici, a Adéle Bittnerové utekly stupně vítězů jen o kousek a umístily se na krásném 4. místě.
Všem zúčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme.