Recyklohraní a nejen to

Autor: | Posted on: Leden 30, 2018

V rámci EVVO jsme v prvním pololetí splnili další dílčí úkol v programu Recyklohraní.

Úkol se nazýval „Vydržím víc a posloužím déle“ a týkal se propagace nabíjecích baterií, zpětného odběru akumulátorů a nepotřebných baterií v souvislosti se šetřením životního prostředí. A co je aktuální?  Pokračujeme v zimním přikrmování ptactva na školních oknech a v těsné blízkosti školy a letos nám připadá, že je větší hlad. První várka lojových koulí byla již v polovině ledna místy téměř zcela vyzobaná a musela se doplnit, ubývá i semen slunečnice černé, které se dávají na venkovní parapety oken. Radostné je zjištění, že někteří si udělali krmení pro ptáčky i doma – inspirací jim bylo loňské vyrábění jednoduchých krmítek ve škole, školní nástěnka i další.