Broučci

Broucek_logo

Třídu Broučků navštěvuje 23 dětí. Hlavním cílem je adaptace a první kontakt s širším sociálním prostředím. Přivykání pravidelnému režimu, podpora samostatnosti a variabilita prostředí.

Brouček
Lezu jako brouček,
šikovný jsem klouček.
Brouček leze na kytičku,
vyhřívá se na sluníčku.
Sluníčko má každý rád,
je to přece kamarád.

V Broučkové třídě se o děti starají:

 • třídní učitelka – Alena Muchová
  Má třicetiosmiletou praxi s dětmi předškolního věku. V práci se snaží dětem vytvořit klidnou a pohodovou atmosféru, aby se děti do školičky těšily a rády na ni vzpomínaly. Volný čas tráví se svou rodinou a milovanými pejsky. Její práce se řídí mottem: Klidná a pohodová učitelka – klidné a pohodové děti.

 

 • třídní učitelka – Žaneta Riedlová
  Je  absolventkou SPGŠ. V práci se snaží o vytvoření příjemného a přátelského prostředí. Nejraději  děti zapojuje do kreativních aktivit, kde děti mohou uplatnit svou fantazii. Volný čas tráví s rodinou nebo cestováním. Její práce se řídí mottem: Nejhezčí pocit je vidět dítě šťastné a usměvavé. 
 • školní asistent, paní učitelka – Simona Bartoníková
  Práce s dětmi předškolního věku je pro ni novým dobrodružstvím, k dětem přistupuje velmi ohleduplně a individuálně. Ve volném čase se věnuje svým dvěma dětem.
 • paní školnice, chůva – Naděžda Tylichová
  Vzorně pečuje o pořádek a čistotu ve školce, stará se o úklid a sečení trávy na zahrádce. Ve volném čase se věnuje rodině a čtyřnohému příteli. Její práce se řídí mottem: Když můžu, pomůžu.