Žákům se dařilo v rychlostním počítání SPEEDMAT

Autor: | Posted on: Únor 9, 2016

Hned devět žáků naší školy bylo oceněno za vynikající výkon v 13. kole mezinárodní matematické soutěže SPEEDMAT. Jak už sám název soutěže napovídá, jednalo se o počítání na rychlost a samozřejmě správnost. Počítalo se v hodinách matematiky nebo matematických kroužcích v 6 hlavních kategoriích a 10 subkategoriích. Soutěže se účastnilo celkem 31 škol. Oceněno diplomem bylo v každé kategorii 5 nejlepších počtářů. Žáci z Velkého Újezdu nasbírali celkem 23 diplomů a ovládli tak celou soutěž. Obrovského úspěchu dosáhli:

David Vlček (5.tř.)

Jiří Brlka (7.tř.)

Radim Šubrt (7.tř.)

David Hampl (8.tř.)

Filip Lukáč (8.tř.)

Karel Okleštěk (8.tř.)

Milan Polcr (8.tř.)

Tomáš Sikora (8.tř.)

Magdaléna Tomanová (9.tř.)

 

Gratulujeme!!![Not a valid template]