Otevření školy pro žáky 9. ročníku

Autor: | Posted on: Květen 6, 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

informuji Vás o možnosti skupinové výuky pro žáky 9. ročníků od 11. 5. 2020. Docházka je dobrovolná a je za účelem přípravy na přijímací zkoušky na střední školy.

Tuto možnost Vám sděluji z důvodu usnesení vlády č. 491 ze dne 30. dubna 2020. Dosavadní způsob naší výuky pomocí webové konference TEAMS (on-line e-výuka) shledáváme plně dostatečným s eliminací organizačních obtíží a zdravotních rizik. Každopádně pokud budete mít potřebu se s vyučujícím matematiky či českého jazyka setkat, tuto možnost od 11.5. 2020 budete mít. V případě zájmu o docházku do školy, která nebude rozvržena na každý den, je nutné se vyjádřit do 7. 5. 2020.

Přeji Vám hodně zdraví

          Petr Konečný, ředitel školy