+420 585 358 109
skola@skolavelkyujezd.cz
Krásný výlet plný společných zážitků i když se to venku mračí. :-)
Chtěli bychom vás touto cestou pozvat na Zahradní slavnost.
Krásný výlet plný zážitků. A pozor ani déšť nás nezastaví.
Vážení rodiče, v příloze najdete výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2026/2027
Chtěli bychom vás pozvat na Jarní tvoření u nás v mateřské škole, protože jaro nám už klepe na dveře :-) Krásné dny.
Těší se na vás celý kolektiv mateřské školy. Přejeme krásné jarní dny.
Už k vám letí lednové zážitky Včeliček.
No, odpověď na otázku najdete, když se podíváte na fotky.
Jak prožívali Broučci první VÁNOČNÍ NADÍLKU v mateřské škole a hurááá, napadl sníh.
Těší se na vás celý kolektiv mateřské školy.
Děti byly statečné a návštěvu z nebe i pekla zvládly.
Každý rok pořáda mateřská škola vánoční jarmark s besídkou. A pro naše děti to znamená, že za rohem jsou Vánoce.
Děti začaly tento měsíc dnem plným plyšáků, potom si užily den sv. Martina a také se podílely na pečení perníčků na Jarmark. Oslavily společně narozeniny a užily si spostu legrace.
Broučci v tomto měsíci oslavili narozeniny, upekli si SVATOMARTINSKÉ rohlíčky a pomohli také upéct perníčky na jarmark.
Podívejte se jak děti ze třídy Berušek prožily svátek sv. Martina nebo jak pekly perníčky na jarmark. Oslavily pár narozenin a užily si spolu spoustu legrace.
Posledních společné chvíle s panem Podzimem než nám vypukla paní Zima.
Dámy a pánové usaďte se a podívejte se na fotky z divadelního představení.
!POZOR DŮLEŽITÉ !
Včeličky si užívají podzim plnými doušky :-).
Zelenina a ovoce v plném proudu. Nejen jaro dělá pokusy, ale u našich Berušek láká k této činnosti i podzim.
Broučci se v říjnu seznamovali se světem plným ovoce a zeleniny.
První krůčky našich nejmenší v nové třídě a i v nové etapě života.
První společné zážitky.
Jak to vypadá v mateřské škole, když k nám příjde čtyřnohá návštěva.
Děti ze třídy VČELIČEK se učily spolupracovat a nenechat jeden druhého bez pomoci.
Oslavy narozenin u Včeliček a oslavencům ještě jednou všechno nejlepší.
Děti ze třídy Berušek a Včeliček si vyzkoušely masáž chodidel pomocí darů podzimní přírody.
Jedinečná příležitost
Začal nový školní rok a ve třídě Včeliček se učíme poznávat nové lidi kolem nás, učíme se spolupráci a tento rok se budeme věnovat plosce nohy, rovnováze a správnému držení těla ........ Včeličky přijí hezký den.
Dobrý den, přejeme všem krásný první školní den a rodičům připomínáme TŘÍDNÍ SCHŮZKY, které budou zítra 2.9.2025 od 16:00. Kolektiv mateřské školy.
♥
Tento týden se přišli na nás podívat prvňáčci z první třídy.
Poslední krásné dny v Včeliček.
Pár fotek ze života Broučků.
Rozloučili jsme se také ve SBOREČKU, VÝTVARNÉM a SPORTOVNÍM KROUŽKU. Paní učitelka Peťa, Vlaďka a Jana přejí dětem krásné prázdniny.
Děti slavily svůj svátek.
Děti si užily jedno krásné dopoledne tak trochu z koňského hřbetu.
Pár fotek ze zahradní slavnosti a připomínám, že k dispozici je také video, které má p. učitelka Petra.
Vraťme se krousek v čase a zavzpomínejme na krásně prožité odpoledne v kruhu rodinném a mateřské školy.
První zážitky z velkého školního výletu.
Chtěli bychom s vámi sdílet pomocí fotografie mnoho zážitků z našeho výletu na Bílou.
Vážení rodiče, v příloze najdete rozpis školného na školní rok 2025-2026. Přejeme hezký den.
Vážení rodiče, zde najdete seznam dětí, které byly přijmuty do naší mateřské školy od školhího roku 2025/2026. Přejeme hezký den.
Včeličky toho stíhají hodně a proto se podívejte jak jim to vše krásně jde :-)
Co se událo u Berušek? Slavilo se a sázelo se,a vy se podívejte jak to probíhalo.
Co je nového u Broučků?
Návštěva vojenské základny Přáslavice, bazén a divadlo je to co nás baví a spojuje.
Krásné sluníčkové a narozenivé dny.
Hřej sluníčko hřej a ty zimo ahoj až za rok :-)
Vše nejlepší holky :-)
Krásné první jarní dny v podání Včeliček.
Společně jsme se sladili do barev jara a pak už záleželo na každé paní učitelce jak tento den udělá. Všichni si ho užili a ty sluníčko, už jen hřej.
Zápis do 1. třídy se blíží a proto nejstarší děti, který tento velký životní krok čeká, navštívily základní školu.
Oslava narozenin Verunky. Pozor, zima u Eskymáků a zimní sportovní příprava. A nakonec to nejlepší a to karneval :-).
Oslava narozenin Rozárky a Martínky. A také karnevalový rej Berušek:-)
Oslava narozenin Esterky a svátku Verunky, pohádka Boudo Budko a nebo vrchol února karneval :-)
Děti si užily bubnování v MŠ.
Všechno nejlepší
U Berušek se připravovali jak předejít chřipkové epidemii :-)
aneb nic nás nezastaví si ho aspoň trochu užít :-)
Kromě VÁNOČNÍ NADÍLKY a divadla ŠAPITÓ jsem u BROUČKŮ ještě v lednu zažili oslavu narozenin Klárky a užili si sněhovou nadílku.
Také zde proběhla vánoční nadílka v lednu.
Broučkům také nadělil Ježíšek dárky až v lednu. :-)
Jelikož třídu potkala v prosinci velká nemocnost, tak byla vánoční nadílka posunuta až ne první lednový týden.
V lednu nás navštívilo divadlo Šapitó s divadelním představením Kocour v botách.
ZUŠ Žerotín Olomouc
TJ Sokol Velký Újezd
Přírodovědecká fakulta UP
Velký Újezd
SDH Velký Újezd
Církevní gymnázium Německého řádu