3. a 4. ročník na škole v přírodě

3. a 4. ročník na škole v přírodě

Škola v přírodě s výukou plavání – 27. 5. – 31. 5. 2024

V posledním květnovém týdnu se žáci 3. a 4. ročníku vydali na školu v přírodě spojenou s výukou plavání, která se uskutečnila v hotelu Jelenovská a jeho okolí (nedaleko Valašských Klobouků). Program zajišťovala agentura ZŠ PRO DĚTI společně s třídními učitelkami. Během školy v přírodě se děti v plavání velmi zlepšily a zažily týden plný dobrého jídla, zábavy, plavání, sportovních i společenských her. Kromě bohatého doprovodného programu byli žáci seznámeni i se základy první pomoci. Doufejme, že plavecké dovednosti naplno využijí během nadcházejících prázdnin!

Mgr. Eva Hofmannová

Datum vložení: 31. 5. 2024 19:24
Datum poslední aktualizace: 2. 7. 2024 0:21
Autor: Mgr. Jan Ryšavý